top of page

Kávové kurzy

Pravidelne organizujeme kávové kurzy pre verejnosť. Máte tak možnosť zdokonaliť sa v príprave filtrovanej kávy, espresso nápojov, ale aj vyskúšať si jej degustáciu pomocou cuppingu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Teoretické a praktické základy prípravy filtrovanej kávy pre každého, kto si chce vychutnať skvelú šálku kávy aj doma. Oboznámite sa s metódami prípravy kávy pomocou prekvapkávača, aeropressu či frenchpressu.

Filter

2 hod / 50€ 

kapacita: 4

Cupping je metóda, pri ktorej odhaľujeme chuť a kvalitu kávy. Naslepo ochutnávame viacero druhov káv, ktoré sú vystavené rovnakým podmienkam. Zážitkový cupping je vhodný pre väčšiu skupinu, ideálne pre 4 až 15 ľudí. 

Cupping

2 hod / 10€

kapacita: 4-15

Teoretické a praktické základy s prácou na espresso kávovare. Oboznámite sa s prípravou espressa a nápojov na báze espressa, ako napríklad cappuccino, flat white a late. Kurz slúži ako vstup do sveta espressa a mliečnych nápojov.

Čoskoro 

Espresso

2 hod / 50€

kapacita: 4

 

 

Kompletný baristický výcvik v kolaborácii s Make It Better. Naučíte sa všetko o káve a jej príprave, po absolvovaní tohto kurzu budete pripravení začať svoju profesionálnu baristickú kariéru. Kurz je vhodný pre budúcich profesionálnych baristov.

Čoskoro

Barista

8 hod / 150€

kapacita: 4

bottom of page